Відпочинок за кордоном

Знайдіть “свою” подорож

Хто хоча б раз не уявляв собі морське узбережжя з білосніжним піском сидячи на роботі за монітором? Адже інколи так хочеться втекти від робочих буднів туди, де пальми нависають над океаном, де сонце обіймає ніжним теплом, а навколо чути лише монотонний заспокійливий шум прибою … В такі хвилини не поспішайте повертати себе до реальності. Обирайте країну, плануйте подорож з легкістю та впевненістю.

ЄВРОПА

Чорногорія

Хорватія

Албанія

Болгарія

Австрія

Великобританія

Греція

Грузія

Азербайджан

Ізраїль

Іспанія

Італія

Кіпр

Латвія

Мальта

Польща

Португалія

Росія

Румунія

Словаччина

Cловенія

Словаччина

Туреччина

Угорщина

Франція

Чехія

АЗІЯ та АФРИКА

В'єтнам

Єгипет

Індія

Йорданія

ОАЕ

Китай

Мальдіви

Непал

Таїланд

Туніс

Узбекистан

Шрі-Ланка

АМЕРИКА та КАРИБСЬКИЙ БАСЕЙН

Домінікана

Канада

Мексика

США

Круїзи – захопливі та романтичні подорожі по морю та через океани уздовж мальовничих морських берегів Світу та Європи. Морські круїзи – це абсолютно нові відчуття – відпочинок наповнений неймовірними пригодами та емоціями. Вам відкриються нові безкраї горизонти морських країн, а портові міста люб’язно зустрінуть вас на березі як шанованого гостя.

Відпочинок на круїзних лайнерах користується великим попитом у молодіжних колах. Адже усі сучасні кораблі пропонують широкий вибір розважальних заходів: кінотеатри, зали для концертів та дискотек, водні атракціони та басейни, спортивні комплекси. На кораблі є усе що потрібно для вишуканого відпочинку: казино, ресторани, інтернет-кафе, СПА салони, солярії, сауни, бібліотеки.

Круїзи Середземним морем дозволять оглянути Іспанію, курортні острови Греції, Туреччину, Єгипет, острів Мальта, Хорватію, Італію, острів Сицилія, Францію, Португалію, Марокко, Туніс. Круїзи навколо Європи проходять повз Великобританію, Данію, Шотландію, Ісландію, Бельгію, Фінляндію. Можна обрати екзотичний круїз Панамським каналом та круїз по Індійському океану з оглядом дивовижних культур. Рекомендуємо круїзи до Австралії та Нової Зеландії – далеких та загадкових. І найпопулярніший у світі – Карибський круїз – подорож до райських островів!

Існує великий вибір морських маршрутів тривалі круїзи через моря і океани до казкових островів. А можна підібрати короткі круїзи по Європі. Що бажаєте замовити? Весільну подорож для молодят на комфортному лайнері чи сімейний круїз по Європі?.. Поділіться вашими мріями і ми перетворимо їх на реальність!