Письмовий переклад

Для використання українських документів за кордоном (або іноземних документів в Україні) вони повинні бути професійно перекладені і нотаріально засвідчені. Професійний підхід до перекладів документів забезпечує їх точність і повноту.

Переклад документів дозволяє заявити про себе всьому світу. Якщо неперекладені документи можна використовувати тільки в нашій країні або в дуже обмеженому колі країн, то перекладені документи можна використовувати по всьому світу. Переклад документів значно підвищує шанси на міжнародний успіх.

Основна перевага професійних перекладів в тому, що вони дозволяють уникнути помилок. Професійно перекладений документ не відрізняється від написаного на іноземній мові. Такий переклад викликає довіру і справляє позитивне враження.

Переклад важливих документів повинен відповідати суворим формальним вимогам. Правильно перекласти документ зможе тільки перекладач-фахівець з великим досвідом роботи. Замовляючи переклади у професіоналів, ви економите гроші, тому що вам не доведеться платити вдруге за повторний переклад або виправлення неякісного перекладу.

Переклад документів є гарною підмогою для людей, які хочуть здобути освіту за кордоном, знайти роботу за кордоном, емігрувати або просто відпочити в іноземній державі. Хороші переклади допоможуть встановити корисні контакти і відкрити багато дверей.

Міжнародний центр «ВІТ» швидко і якісно здійснить переклади на 36 мов світу. Даним видом діяльності ми займаємося більше 12-ти років і за цей час ми набули великого досвіду в сфері перекладу на будь-яку тематику і грамотно побудували структуру компанії, що в свою чергу, є основою своєчасного виконання поставленого завдання і якісного виконання перекладу. З метою надання якісного сервісу за кожним клієнтом закріплюється висококваліфікований менеджер, який уточнить всі деталі і відповість на всі ваші питання до виконання замовлення. Також, за кожним тематичним напрямком закріплені дипломовані перекладачі.

Професійні перекладачі «ВІТ» перекладуть для вас всі види текстів на всіх основних мовах. Ми перекладаємо ділову кореспонденцію, статті, договори, довідки, дипломи, сертифікати, свідоцтва та інші документи, інструкції по експлуатації, презентації, технічні креслення. Ми перекладемо все, що вам потрібно надійно і професійно.

Переклад документів здійснюється практикуючими, досвідченими, висококваліфікованими перекладачами, а також перекладачами-носіями іноземної мови.

Наша компанія здійснює переклади текстів за наступними тематичними напрямками:

  • технічний переклад;

  • юридичний переклад;

  • медичний переклад;

  • фінансово-економічний переклад;

  • переклад науково-освітніх текстів;

  • вузькоспеціалізований переклад;

  • переклад текстів для сфери туризму, еміграції та імміграції;

  • переклад особистих документів.