Довідка про несудимість

Для чого потрібна довідка про несудимість?

Довідка про несудимість (про відсутність судимості) — це офіційний документ, який видається Міністерством Внутрішніх Справ України. Довідка про несудимість з МВС оформлюється за формою ІП-1. Вона потрібна для участі в тендерах, виїзду за кордон, працевлаштування за кордоном та інших потреб.

Довідка про несудимість свідчить про відсутність судимостей і відсутність причетності до кримінальної відповідальності.

У нас ви можете отримати довідку про несудимість швидко та зручно. Якщо вона вам потрібна терміново, то ми допоможемо вам.

Термінове оформлення довідки про несудимість можливе за лічені години. Отримати довідку про несудимість можна за допомогою будь-якого пристрою, підключеного до інтернету. Телефонуйте нам або присилайте онлайн-замовлення. Ми гарантуємо виконання усіх необхідних функцій для отримання довідки про несудимість у визначенний термін.

Скільки коштує довідка про несудимість?

Якщо вам потрібно терміново отримати довідку про відсутність судимості за 10 робочих днів, за 5 робочих днів, або за лічені години, то для цього ми готові виступити вашим представником в МВС України та допомогти вам отримати довідку про несудимість в терміновому* порядку.

Для цього просто зателефонуйте нам за телефоном:+ 38 096 094 89 60
або (03236) 6-06-34

* Можливість термінового отримання
довідки про відсутність судимості
уточнюйте у менеджера.